W piątek przy jednej z ulic w Gnieźnie znaleziono zwłoki 28-letniego mężczyzny. Nie wiadomo co było przyczyną śmierci, jednak jak relacjonują świadkowie, mężczyzna zażył środki odurzające. Osoba, która przekazała mu te środki została pobita.

Na ulicy Cierpięgi w Gnieźnie w piątkowy wieczór znaleziono ciało 28- latka. Funkcjonariusze policji zamknęli ulice, ponieważ przez kilka następnych godzin trwały czynności z udziałem prokuratora.

Pojawiły się nieoficjalne informacje, że wcześniej miało dojść do bójki, ale na ciele ofiary nie widać żadnych śladów pobicia.

Zwłoki zostały zabezpieczone i przewiezione do Zakładu Medycyny Sądowej – mówi prokurator rejonowa w Gnieźnie, Małgorzata Rezulak- Kustosz.
Do tej pory nie pozyskano informacji, co tak na prawdę było przyczyną zgonu.

Sekcję zwłok 28- latka zaplanowano na czwartek.
Prokurator uważa, że po szczegółowej sekcji zwłok, wykaże ona co było bezpośrednią przyczyną śmierci.

Jeden ze świadków mówi o tym, że zmarły mężczyzna zażył jakiś środek, jednak czy to miało wpływ na jego zgon, tego nie można jeszcze stwierdzić.
Pozostali świadkowie podczas składania zeznań, nie zauważyli, aby zmarły skarżył się na złe samopoczucie przed śmiercią.

Prokurator dodaje, iż faktycznie odbyła się na tej ulicy bójka, lecz została pobita inna osoba.

Jeśli sekcja zwłok niczego nie wykaże, trzeba będzie wykonać specjalistycznie badania toksykologiczne – mówi Rezulak- Kustosz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj